Müşteri Yönetimi

Musteri_Yonetimi

PrAtikPOS Müşteri Yönetimi ERP

Müşteri Yönetimi
Müşteri yönetimi için AtikSE Sistem Entegratörü ile tam entegre çalışan PrAtikPOS geniş müşteri takibi ile işletmelere destek sağlamaktadır. Detaylı müşteri raporları ve kolay yönetimi ile PrAtik işletmelerine müşteri yönetimi için alternatif çözümler üretmektedir.


AtikSE Cari Entegrasyonu
PrAtikPOS ile oluşturulan müşteriler anlık AtikSE Sistem Entegratörüne Cari olarak açılmaktadır. Bu hızlı kayıt işlemi cari takibine önem veren işletmelere avantaj sağlamaktadır.


Perakende Müşteri Sistemi
Anlık satış hacmi yüksek olan işletmelerde satış işlemleri standart müşteriler üzerinden takip edilmektedir. PrAtikPOS ile sistemde perkande müşteri tanımlaması yaparak tüm satışları bu müşteri üzerinden takip edebilirsiniz. PrAtikPOS perkande müşterisi üzerinden yapılan satışlarda açık hesap(veresiye) ödemesine izin vermeyerek kullanıcıların hata yapmasına da izin vermemektedir.


Detaylı Cari Raporları
Detaylı ve kritik raporlar işletmelerin iş yüklerini azaltmakla kalmayarak satış politikalarının da belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. PrAtikPOS ile tanımlanan müşterilerin AtikSE ile entegrasyonu müşterilerin tüm işlemleri için detaylı rapor seçeneği sunmaktadır.