PERFORMANS-BÜTÇE

HEDEFLERLE YÖNETİM

 

PERFORMANS YÖNETİMİ-BÜTÇE

Günümüzün değişken piyasalarında başarılı olabilmek için iş kararlarını hızlı ve güvenli bir şekilde verebilmek gerekmektedir. İş hedeflerinize ulaşma yolunda kurumunuzun performansını ölçebilmek ve doğru kararları verebilmek için, kurumunuzun genelinde neler olup bittiğini doğru bir şekilde size anlatan detaylı ve güncel veriye ihtiyacınız vardır.

 
Kurumların vizyon ve stratejilerinin gerçekleştirilmesi, stratejiyle doğru şekilde ilintilenmiş hedeflerin kurum geneline yayılması, ölçülmesi ve performans odaklı çalışmanın kurum kültürünün bir parçası haline gelmesiyle mümkündür.  
 
Kurumsal Performans Yönetimi, hedeflenen sonuçları elde etmek için kurumunuzun tüm birimlerinin performans yönetimini aktif olarak tutarlı ve verimli bir şekilde yapmanızı ve geleceğe yönelik doğru kararlar almanızı sağlar.

 

 

 

 

 

Bilgipark  Danışmanlık olarak deneyimlerimizden yola çıkarak kuruma özel geliştirdiğimiz metotlarla stratejilerin hedeflerle yönetime dönüştürülmesi ve etkin bir performans sisteminin kurulmasını sağlıyoruz.

 

Kurumsal Performans Yönetimindeki Hizmetlerimiz
Kurumsal performans yönetimi

 

  • Satış, Satınalma, Yatırım, İşletme ve Nakit Akış Bütçeleri
  • Yetkinlik yönetimi
  • Bireysel performans sistemi
  • Öneri ve ödüllendirme sistemleri